VII Gala Sportu w Mrągowie

Wczoraj odbyła się Mrągowska VII Gala Sportu, na którą zostałem zaproszony przez Panią Burmistrz Otolię Siemieniec. Super się złożyło, że mogłem być na nie obecny, bo miałem okazję poznać wielu młodych mrągowskich sportowców i  zapoznać się lepiej się z wydarzeniami sportowymi, które odbyły się w 2016. Muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co się dzieje w Mrągowie, którego jestem honorowym obywatelem.

Ucieszył mnie bardzo fakt, że na  pierwszych 8  miejscach znaleźli się zawodnicy Klubu Sportowego ,,Baza’’, który reprezentowałem ponad 45 lat. Mimo tego, że od dwóch lat reprezentuję Olsztyński Klub Żeglarski jestem członkiem honorowym ,,Bazy’’, której zawdzięczam to kim jestem i co osiągnąłem w mojej karierze sportowej.

Gala była bardzo dobrze zorganizowana a Pani Burmistrz wręczyła mi nagrodę Sportowego Ambasadora Mrągowa.  Oprócz tej cennej statuetki otrzymałem  kapelusz  ,,cowboyski’ i tytuł Szeryfa Mrągowa :-)   Jestem bardzo zaszczycony tym, że władze  tego pięknego miasta pamiętają o mnie i doceniają to co robię.  Wielkie dzięki !

 


Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.