Prywatna Klinika Rehabilitacyjna w Krojantach

Mój dziesięciodniowy pobyt w tej doskonałej klinice minął bardzo szybko. ,,Program’’ dnia czyli intensywne zabiegi rehabilitacyjne, krioterapia i różnorodna gimnastyka wypełniały praktycznie cały dzień a organizm wieczorem odczuwał ,,trudy’’ jakim został poddany. Moim ,,odkryciem’’ jest gimnastyka w wodzie, prowadzona pod okiem dobrych instruktorów. Mojemu ciału bardzo odpowiadała ta odmienna forma wykonywania ćwiczeń z różnorodnymi ,,akcesoriami’’.  Szkoda, że możliwości kontynuowania są ograniczone. Obecnie czuję się ,,dużo lżejszy’’ (schudłem tam1 kg, w co trudno uwierzyć biorąc pod uwagę ilości bardzo dobrego jedzenia, jakie tam konsumowałem). Ciało jest jakoś ,,luźniejsze’’ – mniej zbite, już dawno nie czułem takiej swobody w wykonywaniu wszelkich ruchów. Jednym słowem jest super!

https://www.krojanty.com.pl

Obiekt kliniki położony jest w parku, w którym można było sobie pospacerować w wolnych chwilach a na dłuższe przebieżki udawałem się do lasu, który w większości przestał… istnieć, podobnie jak ten piękny park. Tysiące połamanych bądź wywróconych drzew – to wynik krótkiego huraganu, który tu przeszedł  latem.  Aż trudno uwierzyć, że taki kataklizm mógł się wydarzyć w naszym kraju.

Pierwszy raz w życiu ,,pozwoliłem’’ sobie na taki luksus, w końcu znalazłem czas, o który jest tak trudno w naszym pędzącym bardzo szybko życiu.  Na pewno było warto !

Zima zbliża się szybkimi krokami, czas rozpocząć precyzyjne przygotowanie sprzętu bojerowego.  Mistrzostwa świata i Europy odbędą się dopiero pod koniec lutego, co daje więcej czasu na testowanie nowego sprzętu. Szukanie rezerw szybkości jest moim najważniejszym zadaniem a nie da się ich znaleźć bez dobrych sparing partnerów. Całe szczęście, że mam z kim trenować J.  Nie wybieram się do Finlandii na regaty Świętego Mikołaja, które odbędą się w trzeci weekend listopada i czekam na  grudniowy lód w Polsce. Jeżeli się nie pojawi to trzeba będzie go gdzieś znaleźć.  Pozdrowienia z Olsztyna.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.