Żeglarz Roku 2018 Magazynu „Wiatr”

Znów minął rok i po raz kolejny ,,jestem” w tym plebiscycie. Znalazłem się w gronie wyśmienitych żeglarzy, którym chciałbym pogratulować tegorocznych sukcesów i życzyć im udanego 2019 roku.

tu kilka słów od redaktora naczelnego ,,Wiatru” .

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy, że ponownie jesteście z nami w plebiscycie Żeglarz Roku Magazynu „Wiatr”. Internetowe głosowanie rozpoczyna się w piątek 14 grudnia (strona do głosowania wiatr.pl/konkurs będzie aktywna od północy). Prosimy, zaproście do wspólnej zabawy swoich fanów, znajomych i najbliższych. Każdy internauta może zagłosować raz na dobę. Zbieranie głosów zakończymy ostatniego dnia stycznia 2019 roku. Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Państwa cenne nagrody – piszemy o nich obszernie na łamach pisma oraz na www.wiatr.pl. Wierzymy, że nagrody przypadną do gustu i będą długo służyć.

Korzystając z okazji, w imieniu wszystkich osób tworzących magazyn „Wiatr” życzymy rodzinnych, ciepłych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku i wspaniałych żeglarskich sukcesów w nowym sezonie.

z poważaniem

 

 

Krzysztof Olejnik, redaktor naczelny

Agnieszka Olszak, dyrektor marketingu


 

NOWE WYDANIE „WIATRU”: http://magazynwiatr.pl/pdf/MagazynWiatr_01_2019.pdf

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.