Caligula Cup 1 dzień

Co za wspaniały dzień ! rozegraliśmy 5 długich wyścigów przy wietrze o sile od 3 do 6 m/s. maksymalne prędkości to 80km/h a prawie wszystkim GPS-y pokazały, że pokonali trasę liczącą ponad 120 km !!!!

to są moje pierwsze regaty w ty sezonie i nic dziwnego, że czuję się zmęczony. Po wczorajszym długim dniu treningowym organizm nie miał  absolutnie szansy aby się odpowiednio zregenerować. Tym bardziej jestem zadowolony z przebiegu dzisiejszej rywalizacji. Wielu zawodników żegluje bardzo szybko a mimo to wygrałem 2 wyścigi.  Jutro czeka mnie dalsza zacięta walka, cieszy mnie fakt, że nadal jestem  w czubie :-)

tu są wyniki

pozdrowienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.