Preolympic Test Event – 3 brązowe medale polskich reprezentantów i 2 miejsce w klasyfikacji medalowej państw !!!!

Najpierw Piotr Myszka w klasie RSX pożeglował doskonale w wyścigu medalowym awansując na 3 miejsce, potem Łukasz Przybytek z Piotrem Kołodzińskim wywalczyli brąz w klasie 49 er. A dzień później podbudowana tymi sukcesami nasza żeńska załoga w klasie 470 rewelacyjnie finiszowała w wyścigu medalowym wskakując na niższy stopień podium.

W ciemno wziąłbym taki bilans przed rozpoczęciem tego wielkiego żeglarskiego wydarzenia na akwenie IO 2020. Jeszcze raz gratuluję żeglarzom, ich trenerom oraz wszystkim, którzy dołożyli swoją ,,cegiełkę” do ich sukcesów.

zdjęcie Paweł Kołodziński – pierwszy z prawej, Łukasz obok niego, Jola z Agnieszką i z lewej Piotr Myszka

Jestem bardzo zadowolony z poziomu sportowego prezentowanego przez naszych reprezentantów i progresu zrobionego przez  większość z nich w ostatnim okresie.  Najważniejsze, że nasz team nabiera powoli odpowiedniego momentum w dążeniu zrealizowania postawionych przed sobą celów a test w Enoshimie nie tylko pod względem sportowym oceniam bardzo  pozytywnie.

Przed nami sporo pracy, nikt nie spoczywa na laurach :-)

pozdrowienia z Łupstycha

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.