Pomóżmy Adrianowi

Witam,

przed kilkoma miesiącami przeczytałem o nieszczęściu, jakie spotkało 10 letniego Adriana podczas wyciągania jachtu. Następstwem wypadku była amputacja nogi poniżej kolana.
Przed Świętami Wielkanocnymi spotkałem się z nim i jego rodzicami w Łodzi w Skandynawskim Centrum Ortopedycznym na bardzo fachowej konsultacji. Według lekarzy przy używaniu odpowiednich protez Adrian będzie mógł nadal prowadzić aktywne życie sportowe, co było i jest jego pasją, a co ważniejsze, jest konieczne dla prawidłowego rozwoju fizycznego tego młodego, bardzo sympatycznego chłopca.
Idealnym rozwiązaniem dla Adriana, jest używanie dwóch protez, jednej do uprawiania sportu, np. gry w siatkówkę, i drugiej na co dzień.

Do 18 roku życia, ze względu na wzrost ciała, niezbędna jest cykliczna korekcja rozmiaru protez. W najbliższych dniach otrzymamy od lekarzy z SOL-u specjalnie opracowany plan z alternatywnymi rozwiązaniami technicznymi protez na najbliższe 8 lat. Orientacyjny koszt jednej protezy to ok. 20 000, te do sportu są droższe.

Chcę Was prosić, abyście dołączyli do kręgu osób wspierających Adriana. Najprostszym sposobem jest przekazanie 1% podatku dochodowego lub przekazanie kwoty X.
Podaję konto fundacji Uśmiech Dzieciom, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i której podopiecznym jest Adrian:
Bank Śląski O/ Katowice
14 1050 1214 1000 0022 9797 0499
KRS 0000244626
z dopiskiem Adrian.

więcej informacji znajdziecie na stronie fundacji www.usmiechdzieciom.com.pl
serdecznie dziękuję i pozdrawiam,

Karol

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomóżmy Adrianowi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.