LVT – La Maddalena – RR1

Wiejący od kilku dni bardzo silny mistral  skomplikował organizatorom zrealizowanie formatu rozgrywania regat. W niedzielę odbył się tylko 1 wyścig, w poniedziałek żaden, a dzisiaj do godziny 18 rozegrano tylko 2 mecze. Sytuacja w klasyfikacji generalnej jest nadal bardzo interesująca i wszystko dalej będzie zależeć od tego czy All 4 One wygra z Artemisem i jak pożegluje Mascalzone Latino.
W najgorszym wypadku będziemy na  5 miejscu i wiele będzie zależało od tego, czy  komisja regatowa zdecyduje się na rozgrywanie ćwierćfinałów. Wtedy prawdopodobnie zmierzylibyśmy się z All for One w pojedynku do dwóch zwycięstw.
Istnieje też możliwość, że ćwierćfinały nie odbędą się i od czwartku będą ścigać się tylko 4 najlepsze teamy.  My jesteśmy gotowi do dalszej walki bez względu na to, co się wydarzy, najważniejsze jest to, aby była nam dana możliwość ścigania się.
Do tej pory w tych regatach pokazaliśmy solidne żeglowanie czym zdobyliśmy duży respekt u naszych rywali. Team BMW Oracle zajął 9 miejsce i już dzisiaj opuścił wyspę. Luna Rossa z samymi weteranami regat o Puchar Ameryki  uplasowała się na 8 miejscu. To doskonale pokazuje jak wysoki i wyrównany jest poziom rywalizacji w Louis Vuitton Trophy. Jeszcze kilka dni do zakończenia tych długich regat.
Pozdrawiam,
Karol Jabłoński.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Louis Vuitton Trophy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.